Texty a informace na těchto webových stránkách nejsou míněny jako náhrada lékařské péče.

Texty na těchto stránkách informují o převratném prostředku, který je zatím běžně dostupný, je levný, můžete si jej sami připravit doma v kuchyni a je neuvěřitelně účinný na 95% všech známých nemocí. Nejde o žádnou neznámou látku - chloritan sodný se používá k desinfekci v nemocnicích, k úpravě pitné vody, k desinfekci masa a zeleniny atd. přes sto let. Jim Humble byl však jedním z prvních lidí, kteří chloritan sodný použili uvnitř lidského těla.

Jim Humble byl ale zcela jistě první člověk, který seznámil s účinky aktivovaného chloritanu sodného na lidské zdraví, širokou veřejnost. Patří mu za to velký dík.

Jde o přípravek s názvem MMS - (Master Mineral Solution), což je chloritan sodný-roztok, aktivovaný roztokem kyseliny citronové.

 

Přípravky MMS uváděné na těchto stránkách, neprodávám. Pouze informuji o nejnovějších výzkumech, které se týkají MMS a o práci Jima Humbla. MMS v současné době vyzkoušelo přes 5 000 000 ( ano, pět miliónů..) lidí na celém světě a počet lidí, kteří mají zkušenost s MMS neustále roste. Roste ovšem také počet nesmyslných represí proti MMS.  Zcela plně souhlasím s Jimem Humblem, že je MMS jedním z nejúžasnějších přípravků, které lidstvo má k dispozici. Při správném používání je MMS nesmírně účinné téměř na každou infekční nemoc a při použití protokolu MMS 2000 a MMS 3000 je dle Jima Humbla možné zlikvidovat téměř všechna onkologická onemocnění. MMS a další přípravky, které Jim Humble uvádí ve svých knihách, můžete zakoupit v Evropě na mnoha místech. Informace kde koupit v Česku a Slovensku jsou v levém menu těchto stránek. U ostatních dodavatelů z ČR a SR nemohu posuzovat kvalitu nabízených výrobků, neboť je nemám k dispozici. Při své návštěvě v Evropě však Jim Humble měl k dispozici chloritan sodný prodávaný na www.czchem.cz a byl s ním bez výhrady spokojen.

Jim Humble je můj dobrý přítel. Známe se řadu let a v posledních letech se naše přátelství hodně upevnilo. Máte tak informace opravdu velmi aktuální. Sledujte pokud možno tento web, několik lidí v CZ i SK se domnívá, že když žiji v USA, mohou si beztrestně a bez mého souhlasu z tohoto webu stahovat informace, které podléhají autorskému právu. Na svých webech poté uvádějí nesmyslné informace, které vnášejí mezi nemocné lidi spíše zmatek. Můžete mi psát na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. snažím se na všechny dotazy odpovědět.

Ale zpět k MMS: Jak říká Jim Humble - "Pokud by MMS nepracovalo tak jak říkám, nikdy by se tak rychle nerozšířilo po celém světě."

Opakuji, že přípravky, které Jim Humble popisuje a které jsou uvedeny na tomto mém webu, neprodávám. V ČR mám spoustu přátel ze svých studií a proto ČR několikrát do roka navštěvuji.

V sekci "Kde koupit v Česku" naleznete kontakt na distributora v ČR, který prodává chemické přípravky, jež lze dle pana Humbla pro jím popisované postupy použít.

Můžete použít též telefonní objednávku u uvedeného distributora:

-  z ČR tel.: 775 734 829

-  ze zahraničí : +420 775 734 829

MMS1 - chloritan sodný - roztok

MMS2 - chlornan vápenatý - granule

 

John Wayne, USA
majitel a autor stránek www.emms.cz
 

Potřebujete poradit s použitím MMS? Pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo volejte tel.: +420 723 508 432.  Na e-mailu je člověk, vyškolený Jimem Humblem k používání MMS. Tento člověk je členem organizace Jima Humbla - Genesis II Church of Healt & Healing.  Na telefonu je také člověk který prošel školením MMS u Jima Humbla - telefon ale prý moc nezvedá.

Veškeré informace které jsou na těchto stránkách zveřejňovány, podléhají autorskému právu Jima Humbla !

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Aktuální informace: 

9.5.2011

Leo Koehof, autor knihy o MMS přivezl na svou návštěvu do Prahy lékařské zprávy dvou lidí, kteří se léčili pomocí MMS. První je paní s rakovinou slinivky břišní ( ! ), druhá je paní s hepatitidou C. Obě paní mají negativní nálezy po kůře s MMS. Paní s rakovinou slinivky brala MMS téměř rok. Dokumentaci zde brzy zveřejním.

J.W.

26.4.2011

Podívejte se sem:  http://emms.tym.cz/

Samozřejmě jde o velmi hloupý a primitivní protiútok proti MMS.

23.4.2011

V levém menu Detailní návody najdete postupy pro použití MMS na jednotlivé nemoci.

20.4.2011

http://www.tzb-info.cz/normy/csn-en-938-2009-06

---------------------------------------------------------- 

18.4.2011

Kde koupit chloritan sodný ve větším množství? Zde:

http://www.p-lab.cz/katalog.pl?akce=polozka&id=2134

http://www.merck-chemicals.com/czech-republic/MDA_CHEM-814815/p_uuid

http://www.slovchema.sk/?str=produkty&produkt=chloritan_sodny_roztok-sk

http://www.eurosarm.cz/web/structure/katalog-produktu-chloritan-sodny-roztok-310603701000-15.html

 -------------------------------------------------------

zasady_pouzivani_mms9.4.2011

Třetí kniha Jima Humbla o MMS v prodeji!!!

http://www.czchem.cz/obchod.html?page=shop.product_details&flypage=flypage_images.tpl&product_id=65&category_id=16

--------------------------------------------------

 

chlor detail

5.4.2011

Tento chloritan sodný pro použití jako MMS nekupujte!

Kamarád ze SR mi poslal tyto fotografie ----->

 

 

Chloritan sodný nesmí být distribuován ve skleněných lahvičkách, neboť při náhodném pádu se samozřejmě sklo rozbije a chloritan sodný může způsobit různá závažná poranění.

Nikde ve světě se chloritan sodný - roztok, neprodává ve skle.

U zobrazených lahviček

nelze odměřit přesný počet kapek, protože s lahvičkou musíte prý pro kapání třepat. Plastové lahvičky (PE,PETG,HDPE) jsou pro přechovávání chloritanu sodného zcela vyhovující a běžně používané velkovýrobci chemikálií i Jimem Humblem.

Nikdo ze znalých firem či osob, které s chloritanem sodným pracují by si nedovolil tuto látku balit do skla.

Nejnovější protokoly o používání MMS naleznete v knihách od Jima Humbla  a Leo Koehofa. Nehledejte na internetu, v knihách jsou pravdivé a aktuální informace a ne zastaralé informace stažené ze zahraničních webových stránek od lidí, kteří chtějí na MMS jen vydělat peníze.

Zde jsou ověření prodejci s kvalitním MMS. Tento výrobek Jim Humble používal při své návštěvě v ČR a Německu v minulém roce.

 

http://www.czchem.cz/obchod.html?page=shop.browse&category_id=15jim_mms

http://mms.prirodni-leciva.cz/chloritan-sodny-desinfekce-vody/d-41918/

http://www.avon-kosmetika.com/chloritan-sodny-desinfekce-vody/id/41-41918/

http://www.natural-products.cz/zbozi/10221/DMSO-+-Chloritan-sodny-+-Chlornan-vapenaty-+-kapsl.htm

http://www.shop-3mt.cz/chloritan-sodny-desinfekce-vody/f-6-s-6-dp-41918/

http://www.netprozdravi.cz/chloritan-sodny-desinfekce-vody/d-1937/

http://internetovy-obchod.msbox.cz/mms-miracle-mineral-supplement-a-darek-hliva-ustricna-50g/f-3-s-92-dp-41918/

John Wayne

------------------------------------------------

30.3.2011
Jim Humble mne požádal o zveřejnění těchto informací.
V České republice vyjde během několika dní třetí kniha Jima Humbla o MMS s názvem Master Mineral Solution - Zásady používání MMS, která vznikla za výrazného přispění jimovy organizace Genesis II Church Of Health & Healing.
 
 
Kniha obsahuje aktualizované informace o používání MMS, nové postupy a způsoby používání a užívání MMS. Jde zatím o nejvíce ucelený souhrn informací o MMS, které byly Jimem Humblem sepsány. Kniha také obsahuje příběhy lidí z ČR a SR kteří MMS používají, informace o lživé kampani v médiích, která proběhla v celém světě koncem roku 2010 a mnoho obrazového materiálu.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
11.3.2011
Nakzit se infekcí v nemocnici je "normální".
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

22.2.2011

Potřebujete poradit s použitím MMS? Volejte tel.: +420 723 508 432.  Na telefonu je člověk, vyškolený Jimem Humblem k používání MMS. Tento člověk je členem organizace Jima Humbla - Genesis II Church of Healt & Healing.